Podignut forum.

Author Topic: Све се може кад се хоће  (Read 685 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
  • Total likes: 2010
  • Judgment Day is inevitable.
    • View Profile

Mladen M

Re: Све се може кад се хоће
« Reply #1 on: January 19, 12:54:35 AM 2019, »

e tako cu i ja! Samo ja ne moram da izgubim 35 nego nekih desetak

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #2 on: January 19, 01:54:06 AM 2019, »
Samo napred! Za par meseci mozes to da iscepas :)

Florenntina

« Reply #3 on: January 19, 03:11:38 AM 2019, »
@Mladen M

Pokusaj ako hoces i onu dijetu sto nam je Auror preporucio, bar 48h. Neverovatno kako utice na psihu, bar kod mene. Nekako te bas “prodrma” i dobijes neku cudnu volju da krenes u nove “avanture”

Kao da podseti coveka na kontrolu i uticaj koji moze da ima na svoje telo, a i ostalo ako je predan i disciplinovan. I zaista ne bi bilo lose praktikovati to bar nekoliko puta godisnje, cisto zbog podsecanja na koristi od kontrole nad sobom...
« Last Edit: January 19, 03:15:20 AM 2019, by Florenntina »

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #4 on: January 19, 04:59:17 AM 2019, »
Ili laksa varijanta - jedes striktno samo u okviru 6 sati (npr. podne - 6:00 popodne) u toku dana (bez ugljenih hidrata, kalorije <50%). Ostalo vreme samo voda, caj, crna kafa.

Na taj nacin skidas 150-200 grama dnevno konstantno, bez da mrdnes d.... Ako vezbas i vise.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #5 on: January 22, 08:27:41 PM 2019, »

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile

Florenntina

« Reply #7 on: January 23, 11:22:22 PM 2019, »
Ne znam, meni ovo nista nije ni blisko ni primamljivo vec otuzno i samotno. Nekako dosadno, nemam pojma.

Ne vidim ispunjenje u pravljenju nekog licnog samodovoljnog sistema ili u najmanju ruku sistema u kome cu ja biti u centru. To mi nesto nikada nije bilo ni privlacno ni izazovno.

Rado bih ja sve ove rutune menjala za jednu casicu interesantnog razgovora uz jutarnju kaficu. Verovatno zato nikada necu biti milijarderka
« Last Edit: January 23, 11:25:38 PM 2019, by Florenntina »

Mladen M

« Reply #8 on: January 24, 06:24:08 AM 2019, »
Ne vidim ispunjenje u pravljenju nekog licnog samodovoljnog sistema ili u najmanju ruku sistema u kome cu ja biti u centru. To mi nesto nikada nije bilo ni privlacno ni izazovno.
Rado bih ja sve ove rutune menjala za jednu casicu interesantnog razgovora uz jutarnju kaficu. Verovatno zato nikada necu biti milijarderka

Nije to lose sto ti volis ujutru uz kaficu, svako ima svoje teznje i prioritete.
Ali zivot preduzetnika, inovotora  mora da bude tako dosadan ako hoce da uspe u predzetnistvu i inovacijama.

What they didnt tell you about enterpreneurship:

Mladen M

« Reply #9 on: January 24, 06:25:48 AM 2019, »

ja nikako da skapiram ovaj mindfulness kak ose radi...
Mnogo mi je dosadan, moracu da se potrudim vise da ne uzdiem nivo hormona konstatno internetima, muzikom i svim ostalim high energy stvarima.

malo low energy aktivnosti bi mi dobro doslo.

Florenntina

« Reply #10 on: January 24, 07:52:21 AM 2019, »

Nije to lose sto ti volis ujutru uz kaficu, svako ima svoje teznje i prioritete.
Ali zivot preduzetnika, inovotora  mora da bude tako dosadan ako hoce da uspe u predzetnistvu i inovacijama.

What they didnt tell you about enterpreneurship:

To sam navela samo kao primer. Sustina je da mi izgleda jako depresivno i nekako otuzno unapred “znati” pocetak svakog svog dana. Takodje mi je otuzan i taj neki koncept tipa “za moj mozak”, “za moju koncentraciju”, “za moju cirkulaciju”, “za moju relaksaciju”.... Ispade da ti do rucka ne pade niko na pamet do pojedinih delova, aspekata i koncepata tebe samoga 😂

Florenntina

« Reply #11 on: January 24, 07:56:45 AM 2019, »
Preduzetnicki zivot je verovatno jako tezak i pun odricanja ali ne verujem da je dosadan jer tesko da bi radili to sto rade da nemaju neku strast, drajv koji ih vozi bez obzira da li je to neka velika i humana ideja ili neka obicna trivijalnost. Bar se meni tako cini, nemam pojma...

Auror

« Reply #12 on: January 24, 11:18:51 AM 2019, »

Mnogo mi je dosadan, moracu da se potrudim vise da ne uzdiem nivo hormona konstatno internetima, muzikom i svim ostalim high energy stvarima.

malo low energy aktivnosti bi mi dobro doslo.

Istraži oko "dopamine fast", to mi je sledeće.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #13 on: January 24, 03:14:33 PM 2019, »

To je mnogo dobro kad ukapiras o cemu se radi.

Ovo nije lose objasnjenje: