Podignut forum.

Author Topic: Zanimljivosti iz istorije  (Read 4982 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
  • Total likes: 4539
  • Judgment Day is inevitable.
    • View Profile
Re: Zanimljivosti iz istorije
« Reply #90 on: January 06, 05:12:06 PM 2020, »
I ja sam za povlacenje i da ih ostavimo nek se kolju do mile volje. Boli me d... za bliski i daleki istok.

Samo, ako neko napada ambasadu i ugrozava americke gradjane treba ga eliminisati momentalno i bez milosti. Upravo ovako kako su oduvali tog Sulejmanija i njegove pajtose. Sad ce sledeci da se razmisli dobro da li mu se isplati taj biznis.

Razlika izmedju ovog postupka i prethodnih je veoma velika. Pre ovoga, Sulejmani i njemu slicni bi pokretali svoje "akcije" iz pozadine preko raznih "proksija" pa bi se USA uvukla u beskonacnu jurnjavu sa raznim plemenima, a ovi su samo rukovodili iz senke i smejali se kako americki vojnici ginu dok su oni bili "nedodirljivi". Pravili su od nas budale. E to nece vise da moze. Sad ti njihovi mulci znaju da su sledeci na spisku ako se nesto desi. Vise nema majmunisanja. Udara se u glavu. Ako se zeznu da ponovo naprave neko sranje, Trump im je vec nagovestio sta ih ceka i bolje da ga shvate ozbiljno. No more Mr Nice Guy.

Say again bitch?
'Everything the State says is a lie, and everything it has it has stolen.'

Proudly Superficial

« Reply #91 on: January 06, 06:01:39 PM 2020, »
Evo i zasto mislim da nije do "iq-a"

Ja mislim da samo glupost može da bude razlog da neko dođe iz šithol zemlje u fenomenalnu zemlju i onda aktivno radi na stvarima koje bi tu zemlju transformisale u šithol. Znači da uopšte ne razume zašto je ovde ovako, a onde onako.

Један малени проблемчић у тој теорији је да се Немци, Швеђани, Холанђани и та екипа масовно подударају идеолошки са америчким левичарима и већ су увели у своје земље све оно што САД прогресивна екипа жели тамо...

Заправо, изненадио би се колико је међу латиносима лакше наћи људе каубојског и слободарског менталитета него међу северним Европљанима. Ови потоњи су готово 100% тешки ”држава је Бог” етатисти.
« Last Edit: January 06, 06:06:07 PM 2020, by Proudly Superficial »

Carolus Rex

« Reply #92 on: January 06, 07:10:33 PM 2020, »

Ja mislim da samo glupost može da bude razlog da neko dođe iz šithol zemlje u fenomenalnu zemlju i onda aktivno radi na stvarima koje bi tu zemlju transformisale u šithol. Znači da uopšte ne razume zašto je ovde ovako, a onde onako.

Један малени проблемчић у тој теорији је да се Немци, Швеђани, Холанђани и та екипа масовно подударају идеолошки са америчким левичарима и већ су увели у своје земље све оно што САД прогресивна екипа жели тамо...

Заправо, изненадио би се колико је међу латиносима лакше наћи људе каубојског и слободарског менталитета него међу северним Европљанима. Ови потоњи су готово 100% тешки ”држава је Бог” етатисти.

Ta njihova varijanta socijalizma može da funkcioniše zato što su odbranu autsorsovali Americi.

U protivnom bi im stvarni svet stavio do znanja neke stvari.

« Last Edit: January 06, 07:21:03 PM 2020, by Auror »

Proudly Superficial

« Reply #93 on: January 06, 08:10:25 PM 2020, »

Ta njihova varijanta socijalizma može da funkcioniše zato što su odbranu autsorsovali Americi.

Ма слажем се потпуно. Мени је баш онако мука од европског социјализма и на кожи сам осетио неке од ”благодети” истог. Ја сам за каубојштину и слободу у 98% случајева.

Него само напомињем да се интелигентни и цивилизовани Еуропљани онако баш дубоко ложе на социјализам, далеко далеко више од мојих дивљих и глупих Латиноса. Имам довољно искуства с једнима и другима да будем поприлично уверен да је баш тако.
« Last Edit: January 06, 08:12:01 PM 2020, by Proudly Superficial »

uros

« Reply #94 on: January 06, 11:55:37 PM 2020, »
I ja sam za povlacenje i da ih ostavimo nek se kolju do mile volje. Boli me d... za bliski i daleki istok.

Samo, ako neko napada ambasadu i ugrozava americke gradjane treba ga eliminisati momentalno i bez milosti. Upravo ovako kako su oduvali tog Sulejmanija i njegove pajtose. Sad ce sledeci da se razmisli dobro da li mu se isplati taj biznis.

Razlika izmedju ovog postupka i prethodnih je veoma velika. Pre ovoga, Sulejmani i njemu slicni bi pokretali svoje "akcije" iz pozadine preko raznih "proksija" pa bi se USA uvukla u beskonacnu jurnjavu sa raznim plemenima, a ovi su samo rukovodili iz senke i smejali se kako americki vojnici ginu dok su oni bili "nedodirljivi". Pravili su od nas budale. E to nece vise da moze. Sad ti njihovi mulci znaju da su sledeci na spisku ako se nesto desi. Vise nema majmunisanja. Udara se u glavu. Ako se zeznu da ponovo naprave neko sranje, Trump im je vec nagovestio sta ih ceka i bolje da ga shvate ozbiljno. No more Mr Nice Guy.

Slazem se, u ovakvoj situaciji kakva jeste trenutno Tramp je uradio najbolju stvar koju je mogao da uradi (to kaze i Styx u onom videu). Narocito mi je drago sto je ovaj lik ekvivalent sefa tajne policije koji je mucio i ubijao na hiljade Iranaca. Zamisli da su tokom bombardovanja roknuli Radeta Markovica ili Slobu (a koji bi tek bio bonus kad bi u blizini bili Jovica Stanisic, Bulatovic, Dobrica Cosic i Mirko Marjanovic!). Klintonu bi sve bilo oprosteno momentalno sto se mene tice.

Bolje bi bilo da je, umesto ovoga, jos pre 2 godine povukao trupe iz Avganistana, Iraka i Sirije i to dibidus povukao. Nista od ovoga se ne bi desilo. Te Mule i Ajatole dole su ionako pre svega komunjare, unistili bi oni sami sebe odavno kroz ustanak naroda da Amerika ne predstavlja neprijatelja protiv koga se ujedinjuje narod pod tim zlikovcima. Posledice toga bi mogle da budu ogromne, Iran je bio ubedljivo najnaprednija islamska zemlja u istoriji (Turska je mongolska horda u odnosu na Sahov Iran), vrlo moguce da bi se pod uticajem razvijenog i slobodnog Irana i ostali narodi regiona iscupali u mnogo vecoj meri iz arapskog tribalnog primitivizma.

Ali naravno nije lako nadvladati blatishte i mochvaru u Vasingtonu, svaka cast Trampu da je i ovo sto je uradio uspeo da uradi. Evo citam sad vest da je Pentagon poslao pismo iraku da se Amerika regrupise zbog plana da se povuce iz Iraka. Mozda je sve ovo ipak bio Trampov plan ;)

Carolus Rex

« Reply #95 on: January 07, 11:24:42 AM 2020, »

Ма слажем се потпуно. Мени је баш онако мука од европског социјализма и на кожи сам осетио неке од ”благодети” истог. Ја сам за каубојштину и слободу у 98% случајева.

Него само напомињем да се интелигентни и цивилизовани Еуропљани онако баш дубоко ложе на социјализам, далеко далеко више од мојих дивљих и глупих Латиноса. Имам довољно искуства с једнима и другима да будем поприлично уверен да је баш тако.

Razumem da su takvi.

Sreća pa je za nas Srbe i braću Latinose pitanje da li zajedno možemo po nosu da se počešemo ako nije državno i besplatno 🙂
« Last Edit: January 08, 03:29:00 PM 2020, by Auror »

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #96 on: January 09, 06:21:43 AM 2020, »

President Ronald Reagan's Best Debate Moments

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #97 on: February 26, 11:08:59 PM 2020, »
Damn...

The America Rocket - WWII German Space Weapon

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #98 on: February 26, 11:10:54 PM 2020, »
Scheize...

Horten Ho. 229 - Hitler's UFO

Mladen M

« Reply #99 on: March 03, 05:30:04 PM 2020, »

буквално ме нервира да причам са тобом (није негативно) јер  је једина суштинса разлика између тебе и мене што ти имаш више bleeding hearth емоцију и онда не знам да ли то говори из тебе или имаш неке јаче аргументе, 90 % времена проведем тумачећи шта је од та два :)

Типа написао неки баја на твитеру "шта је врхунац љубави" ја га квотовао и написао "врхунац љубави је када почнеш да бијеш жену", и капирам да би био један од ликова који би то схватили у најмању руку као опасну шалу. Ако ме разумеш.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #100 on: March 05, 08:29:49 PM 2020, »

Kakvo su zlo bili ti Sovjeti svedoci cinjenica da su u zadnjim danima WWII nemacki vojnici i civili ocajnicki pokusavali da pobegnu na zapad i predaju se Amerima i Britancima. Samo da ne padnu u ruske ruke...

Carolus Rex

« Reply #101 on: March 05, 09:28:07 PM 2020, »
Ustaše (i mnogi hrvatski i slovenački civili) su na kraju rata probale da se predaju Britancima u Austriji, ali su ih ovi izručili partizanima, koji su ih potom masakrirali. Oko 70k ljudi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Bleiburg_repatriations
« Last Edit: March 05, 09:29:42 PM 2020, by Carolus Rex »

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #102 on: March 05, 09:55:38 PM 2020, »
Ustaše (i mnogi hrvatski i slovenački civili) su na kraju rata probale da se predaju Britancima u Austriji, ali su ih ovi izručili partizanima, koji su ih potom masakrirali. Oko 70k ljudi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Bleiburg_repatriations

U satanskoj komunistickoj religiji pojedinac je nebitan. Ako treba ubiti zarad "kolektiva" nemaju nikakvu dilemu. Podrazumeva se.

To moze jasno da se vidi kad razgovaras sa nekim od onih starijih komunjara. Ako ih pazljivo slusas primetices da je to njima sasvim normalno, to im je jedno od osnovnih uverenja.

Secam se kad sam bio klinac pa ih slusam kako pricaju uvek mi je bilo cudno kako prelaze preko takvih stvari bez da trepnu. Totalno unistenje savesti i ljudskosti.
« Last Edit: March 05, 09:59:44 PM 2020, by John Connor »

uros

« Reply #103 on: March 05, 10:13:39 PM 2020, »
Da, da, i ja sam to bas jos kao dete primetio. Kad  kazu matori partizani "njega su(smo) likvidirali" ono kao da je rekao "njega smo obrisali". Kakav morbidan izraz "likvidirati", pretvoriti u tecnost..

Carolus Rex

« Reply #104 on: March 05, 10:21:01 PM 2020, »
Nemaca je u Jugoslaviji ubijeno (od strane partizana) oko 100k. Klasičan genocid.

https://en.wikipedia.org/wiki/Germans_of_Yugoslavia