Udesena tema.

Author Topic: Vesti iz Srbije  (Read 3147 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
  • Total likes: 2161
  • Judgment Day is inevitable.
    • View Profile
Re: Vesti iz Srbije
« Reply #60 on: February 15, 02:40:22 AM 2019, »
Ne znam kakvih to novih pregovora i resenja moze da bude... Mozda oko nekih marginalnih pitanja.

Sto se statusa Kosova kao nezavisne drzave tice tu vise nema nikakvih pregovora i resavanja. Sve je pregovoreno i reseno odavno.

Florenntina

« Reply #61 on: February 15, 07:15:51 AM 2019, »
Pa ako je sve zavrseno, onda nema ni potrebe da priznajemo nezavisnost. Ako su uspeli da otmu Kosovo, zasto bismo se mi sada pravili kao da je to poklon.

Kakogod okrenes, ja ne vidim razlog za priznavanje mezavisnosti niti mislim da bi time ista pomogli Srbima koji dole zive.

S druge strane, s obzirom da je u pitanju cista mafijaska organizacija, ako ga ne priznamo, uz mudrost i strpljenje bi ostavili otvorena vrata da ga nekada opet povratimo.

Jer, priznali ga mi ili ne priznali, na Kosovu ce tek da bude problema i to upravo zbog te mafijaske strukture koja pustosi redom i srpsko i siptarsko kao uostalom i ova nasa banda ovde.

Florenntina

« Reply #62 on: February 15, 08:52:55 AM 2019, »
Kada moze Sjor spajdermen stari, mogu vala i Srbi!

Auror

« Reply #63 on: February 15, 09:43:20 AM 2019, »
Ako su uspeli da otmu Kosovo, zasto bismo se mi sada pravili kao da je to poklon.

Srbija je golim nasiljem zauzela Kosovo 1912, potom ga je sve vreme silom držala (zato što je to od samog početka bilo protiv volje većinskog stanovništva) i kad su je 1999. konačno isterali odatle, e to je onda otimanje.

S druge strane, s obzirom da je u pitanju cista mafijaska organizacija, ako ga ne priznamo, uz mudrost i strpljenje bi ostavili otvorena vrata da ga nekada opet povratimo.

Najčistija mafijaška organizacija je država Srbija, gotovo nikakve šanse nema da je ono tamo gora mafija od nje.
« Last Edit: February 15, 10:34:08 AM 2019, by Auror »

Auror

« Reply #64 on: February 15, 10:23:23 AM 2019, »
Srbija je golim nasiljem zauzela Kosovo 1912, potom ga je sve vreme silom držala (zato što je to od samog početka bilo protiv volje većinskog stanovništva) i kad su je 1999. konačno isterali odatle, e to je onda otimanje.

Ovako je i germanskim nacionalistima između dva rata Versajski sporazum bio diktat, koji neće da tolerišu, ali da je Nemačka pobedila, pa ona određivala uslove i delila pravdu, to im onda ne bi bio diktat...

Nacionalistička principijelnost.
« Last Edit: February 15, 07:50:49 PM 2019, by Auror »

Florenntina

« Reply #65 on: February 15, 07:12:39 PM 2019, »
Srbija 1912 nasiljem otela Kosovo? Vucic gori od trgovaca ljudskim organima? Kosovski boj se vodio na tudjoj teritoriji?
Ne znam, meni su ove cinjenice potpuno nepoznate!

Auror

« Reply #66 on: February 15, 07:49:47 PM 2019, »
Srbija 1912 nasiljem otela Kosovo? Vucic gori od trgovaca ljudskim organima? Kosovski boj se vodio na tudjoj teritoriji?
Ne znam, meni su ove cinjenice potpuno nepoznate!

- Da, nasiljem koje je šokiralo svet i o kojem je u to vreme bilo dosta izveštavanja. Malo istraži, pogledaj šta je o tome npr. pisao Dimitrije Tucović.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Massacres_of_Albanians_in_the_Balkan_Wars

- Srbija je samo za vreme bombardovanja tamo ubila 8-9 hiljada civila, a bilo je masovnih ubijanja i pre toga.

- Ne vidim kakve veze imaju okolnosti od 5-6 vekova pre ovoga svega.

Auror

« Reply #67 on: February 15, 07:54:13 PM 2019, »
Jednom rečenicom:

Sve je laž.

Florenntina

« Reply #68 on: February 15, 08:34:00 PM 2019, »
Pa ima veze jer je postojala istorija i pre Balkanskih ratova i sva je u krvi, sukobima i nesrecama obelezena.

Ono sto je po meni danas bitno jeste da je Kosovo mafijaska tvorevina i daSrbija ne treba da ga prizna, ako nista drugo iz hriscanskih razloga jer time aminuje zlodela i daje legitimitet uzasnim kriminalcima cija zlodela pustose ne samo Kosovo i Balkan vec celu Evropu kroz trgovine organima, belim robljem, narkoticima, stvaranjem uporista za razvoj terorista itd itd.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #69 on: February 15, 08:45:05 PM 2019, »
Pa i Srbija je mafijaska tvorevina, ako cemo posteno... :)

Auror

« Reply #70 on: February 15, 09:06:12 PM 2019, »
Ono sto je po meni danas bitno jeste da je Kosovo mafijaska tvorevina i da Srbija ne treba da ga prizna, ako nista drugo iz hriscanskih razloga jer time aminuje zlodela i daje legitimitet uzasnim kriminalcima cija zlodela pustose ne samo Kosovo i Balkan vec celu Evropu kroz trgovine organima, belim robljem, narkoticima, stvaranjem uporista za razvoj terorista itd itd.

A država Srbija nije mafijaška tvorevina... :D

Jesu li ljudi koji su za vreme bombardovanja ubili ~8 hiljada albanskih civila na Kosovu užasni kriminalci i da li su njihova zlodela pustošila Evropu i Balkan?
« Last Edit: February 15, 10:14:57 PM 2019, by Auror »

Florenntina

« Reply #71 on: February 15, 09:57:48 PM 2019, »
Pa ako Srbe izjednacavate sa komunistima, onda jeste. Doduse ne biste puno ni pogresili sto je najtuznije.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #72 on: February 15, 10:15:19 PM 2019, »
Pa vise mislim na onu (i ovu) bandu na vlasti koja je prakticno napravila savremenu Srbiju.

Sve psihopate, ratni zlocinci i zlikovci... i mafijasi. Savremena Srbija napravljena je na takvom temelju. Zato joj i treba mitologija da se odrzava, jer nista drugo nema.

Naravno, ni ovi drugi nisu nista bolji. Isto vazi i za HR, CG, Kosovo itd. Ali da smo mi nesto bolji ili "pravedniji", nismo. Cela ex-yu izgradjena je na nevidjenoj sramoti i zlocinima. Od Slovenije do Kosova.

Tako da... Srbi sad "oce Kosovo". Da zanemarimo cinjenicu da od toga nema apsolutno nista i verovatno nece biti moguce u narednih ko zna koliko decenija i vekova, pa da postavimo pitanje - a koji ce im Kosovo? Sta ce sa njim? Imaju Srbi Vojvodinu, Sumadiju, Juznu Srbiju, Istocnu Srbiju i sta su sa tim napravili? Nista. Stidimo se pred svetom kako smo sve sto imamo zasrali i unistili. Pre svega vlast, ali ne moze ni narod da izbegne odgovornost. I sad oce Kosovo... Pa sta ce sa njim da naprave koji kupus kad sa svim ovim ostalim nista nisu napravili? Koji ce im? Oce dva miliona Albanaca koji ne podnose "s" od Srbije? Sta ce sa njima? (u tom naucno-fantasticnom scenariju, naravno).

Aj da smo napravili od ostatka Srbije neko ekonomsko, kulturno i civilizacijsko cudo, pa da kazemo - e kad bi Kosovo bilo nase da vidite sta bi bilo. To bi imalo nekog smisla.

Ovako je stvarno obicna budalastina i besmislica. Jes da ni oni debili i zlikovci sto sada vladaju Kosovom nista bolje nisu napravili, nego jos vecu septicku jamu... Al to ne menja stvar sto se nas tice.

Stramota smo za svet bre. Svi zajedno.
« Last Edit: February 15, 10:26:34 PM 2019, by John Connor »

Florenntina

« Reply #73 on: February 15, 10:15:27 PM 2019, »

Pa i Amerika i Kanada je ili bolje se  zapitati a koja nije ako tako gledamo stvari. Medjutim ipak postoje razlike medju svim tim zemljama i to velike.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #74 on: February 15, 10:17:24 PM 2019, »

Pa i Amerika i Kanada je ili bolje se  zapitati a koja nije ako tako gledamo stvari. Medjutim ipak postoje razlike medju svim tim zemljama i to velike.

Reko bi da ipak postoji mala razlika izmedju Slobe i Dzefersona... :)