Podignut forum.

Author Topic: John Connor Chronicles  (Read 1865 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Vegeta

Re: John Connor Chronicles
« Reply #75 on: July 27, 12:33:25 PM 2019, »
Aha. :D Brett McKay iz Art of Manliness.
Strength is the only thing that matters in this world.
Everything else is just a delusion for the weak.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
  • Total likes: 2145
  • Judgment Day is inevitable.
    • View Profile
« Reply #76 on: July 30, 09:27:35 PM 2019, »
A je l' si znao da je Rippetoe libertarijanac? :)

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #78 on: July 30, 10:12:40 PM 2019, »
Da bre, legend. The god of squats... :)

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #79 on: July 31, 02:32:45 PM 2019, »

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #80 on: August 05, 02:09:40 PM 2019, »
Here's the harsh truth - people don't give a fuck about you. If you're hurt, in pain or suffering. And you are or you'll be very soon. If you show any weakness most of them will avoid you like the plague and some will take that perfect chance to stick another knife in your back. That will be your neighbor, your friend, your business partner, your girlfriend, your family.

And if you're very lucky sometimes you run into that rare individual, one in a million, who actually cares. Who will listen, understand and help, who actually knows the meaning of the word "Love", and lives by it. Who will know without a word. Who will help without asking. That's your bro. Bros are forever. Never, ever give up on your bro.

Florenntina

« Reply #81 on: August 06, 12:18:53 AM 2019, »
Ne bih se slozila da ljude bas boli briga za druge. Mozda, kada ti je potrebna podrska i pomoc, ne dobijes je od onih od kojih je negde ocekujes a to bas ume da zaboli. Ali uvek se nadje neko drugi ili od koga ne ocekujes pomoc ili koga mozda i ne poznajes. E, taj neko, kao sto ste verovatno i svi vi dosta puta pomogli ljudima koje malo ili cak ni malo ne poznajete, je isto covek. I vi ste isto ljudi. I zahvaljujuci takvim postupcima svih nas pomalo, ovaj svet je jos uvek dobro mesto za zivot👍

Inace, moj moto je da kada sam u prilici ili odlucim da nekome pomognem, to shvatim kao moj izbor bez ikakvih ocekivanja. Kada pozajmljujem novac, pozajmljujem onoliko koliko bih mogla pokloniti. Verovatno moze mnogo vise i bolje ali za sada i ovo nije lose.

Florenntina

« Reply #82 on: August 06, 02:46:39 AM 2019, »
Jos mi nesto pada na pamet, ne secam se da li sam pre pisala...

Kada se covek oseti izdano i usamljeno, u trenutku kada je slab, povredjen i kada mu to najmanje treba u zivotu... Mislim da je najmudrije pokusati sto pre naci nesto/nekoga kome mi, takvi kakvi smo, mozemo biti od koristi i pokusati sto manje misliti o “izdaji”. U suprotnom, fokusiranje na izdaju moze kod coveka da razvije toliku ogorcenost da mu promeni i karakter a to je tek velika steta i nesreca.

Inace pod “pomoci drugima” u takvom stanju, mislim na neke manje-prakticne pomoci, ne nikako psiholoske ili socijalne tipa pokusati pomoci nekome u problemu sa depresijom ili narkomanijom itd. Nego se drzati konkretnih, prakticnih stvari i tako sacuvati svoju dusu od ogorcenosti.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #83 on: August 06, 09:06:59 AM 2019, »
Retki su pravi prijatelji, veoma retki.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #84 on: August 08, 10:02:00 PM 2019, »

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #85 on: August 16, 02:18:51 PM 2019, »
“All of humanity's problems stem from man's inability to sit quietly in a room alone.”

Blaise Pascal

Mladen M

« Reply #86 on: August 17, 04:19:24 AM 2019, »
“All of humanity's problems stem from man's inability to sit quietly in a room alone.”

Blaise Pascal

Zanimljivo kako ljudi dolaze to tih zakljucaka onako kolektivno. Evo i ja sam primetio da je vazna mogucnost da sedis sam u sobi u tisini, i dak uliras.
Nekako mi je tesko, ali sam primetio dosta benefita od toga i dosta negativnih efekata ne uspevanja da to odradim.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #87 on: September 11, 12:01:16 AM 2019, »
Imam neku aplikaciju da mi pomogne za parking, posto je to ovde cirkuz... Sedim danas u nekom kaficu i iznenadi me email:

Nista nisam radio, automatski je u pozadini ukapirala da sam se parkirao i gde, na osnovu toga koliko je max dozvoljeni parking i javlja mi da se pomerim. :)

Mladen M

« Reply #88 on: September 11, 03:05:02 PM 2019, »
Imam neku aplikaciju da mi pomogne za parking, posto je to ovde cirkuz... Sedim danas u nekom kaficu i iznenadi me email:

Nista nisam radio, automatski je u pozadini ukapirala da sam se parkirao i gde, na osnovu toga koliko je max dozvoljeni parking i javlja mi da se pomerim. :)

Uh odlicna stvar, bas me zanima ko im hrani bazu......

Auror

« Reply #89 on: September 11, 03:56:06 PM 2019, »