Podignut forum.

Author Topic: Normalni levicari  (Read 348 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mladen M

Re: Normalni levicari
« Reply #15 on: March 12, 04:15:59 PM 2019, »
ne znam ko je ovaj levicar ali ima relativno normalne stavove :

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
  • Total likes: 1688
  • Judgment Day is inevitable.
    • View Profile
« Reply #16 on: March 12, 04:28:25 PM 2019, »
Dobar je...

Jedna stvar koja meni nikako nije jasna kod Buffeta i tih ljudi je "giving the money back". Sta to uopste znaci "back"? Odakle je taj novac dosao da bi isao "back"? There is no fucking "back"...

To im je ekstremno glupo, nema nikakve logike. Naravno da mogu da rade sta god zele, da ga daju u humanitarne svrhe ili bilo gde. Samo je ta ideja o "giving back" potpuno besmislena. Nemas kome da "vratis". Moze "giving forward", "prosledis" negde gde mislis da je dobro. Nema sta kome da vracas, nisi duzan. Posteno si zaradio.

Mladen M

« Reply #17 on: March 12, 04:31:55 PM 2019, »
Dobar je...

Jedna stvar koja meni nikako nije jasna kod Buffeta i tih ljudi je "giving the money back". Sta to uopste znaci "back"? Odakle je taj novac dosao da bi isao "back"? There is no fucking "back"...

To im je ekstremno glupo, nema nikakve logike. Naravno da mogu da rade sta god zele, da ga daju u humanitarne svrhe ili bilo gde. Samo je ta ideja o "giving back" potpuno besmislena. Nemas kome da "vratis". Moze "giving forward", "prosledis" negde gde mislis da je dobro. Nema sta kome da vracas, nisi duzan. Posteno si zaradio.

Dobar je...

jes glupo, virtue signaling.. ljudima je socijalni status jako vazan, pa zato ovi kontaju da novcem ne mogu da kupe status koji dobijaju ovim "signaliziranjem" zapravo, kupuju ga tako sto podele novac nekom....

Meni je to jasno kao dan.. ljudima je socijalni status izuzetno vazan, mnogima na prvom mestu - otud i levica i desnica u velikom delu. Levicari su cesto oni koji zene da ih vole globalno (svi) a desnicari oni koji vole da ih vole lokalno (uzi krug ljudi)..
Pa tako levicari brinu za sve...

neko moje razmisljanje....izvedeno iz ovog , ovo su psihometricki rezultati psihickih osobina levice, desnice i libertarijanaca

jednostavno KO TI JE BITAN DA TE VOLI? DA TE CENI?

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #18 on: March 12, 04:37:50 PM 2019, »
Da, to ima smisla.

Razmisljam, svako od tih ljudi novac je zaradio kroz bezbroj transakcija sa drugim ljudima. Da li onda "giving back" znaci da sad treba da sve to reversuje i vrati svakom od njih koliko je zaradio? :D

Kakav je to besmisleni cirkus. A da li treba i kome ce oni onda da "vracaju"? :D :D

Kakve su to gluposti. Jedno je to sto ti kazes "virtue signaling", a drugo ono sto je Ayn Rand odavno lepo opisala - ogroman pritisak od strane zombirane brainless akademije, "inteligencije" itd.

Mladen M

« Reply #19 on: March 12, 06:31:06 PM 2019, »
socijalni status je ljudima jako bitam, sto je skroz prirodno. Ljudi uvale sebi u glavu silne glupe ideje oko toga kako treba da se bore za svoj status...
Ipak smo mi socijalna bica, te su svi ti biasi nekako prirodni.

Ti "slabiji" tipovi ljudi jednostavno misle da se status dobija giltanjem i ulizivanjem...

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #20 on: March 12, 08:01:35 PM 2019, »
Tim Pool

Trumps Approval Rating WAY UP, View Of America WAY UP As Well

Mladen M

« Reply #21 on: March 13, 09:52:38 AM 2019, »
Tim Pool

Trumps Approval Rating WAY UP, View Of America WAY UP As Well

Tim je sjajan lik, skoro je napravio Jacku ( twitter cep )i njegovom advokatu  novu rupu :)

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #22 on: March 13, 02:29:56 PM 2019, »
Vido sam, Jackie morao da dovede mamu... :)

Jadni su. Verujem da te socijalne meze polako propadaju.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #23 on: May 02, 07:44:02 PM 2019, »
Kad se lesbian-feminist-ateist-Bernie-supporter slaze sa orthodox-christian-capitalist-libertarians...

Mladen M

« Reply #24 on: May 02, 08:15:18 PM 2019, »
Piterson ima lepo objasnjenje.
Desnica cuva hijearhije.
Levica ih izaziva.
Da bi drustvo funkcionisalo moramo da imamo hijearhije, ali moramo i da imamo "izazivaca" da ne postanu korumpirane.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #25 on: May 02, 10:28:14 PM 2019, »
Ovo je mozda bolja ilustracija: ;)