Podignut forum.

Author Topic: Vegetina gravitaciona komora  (Read 3442 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Mladen M

Re: Vegetina gravitaciona komora
« Reply #15 on: August 16, 11:46:44 PM 2018, »
Sad im je Dijana rekla javno da smo digli novi forum. E, vala neka je.

Dijana carica. :)

Za razliku od pouka ovaj forum ne fura pricu da je vlasnistvo njegovih clanova, ali ce clanovi biti tretirani kao da je njihovo vlasnistvo.
Isto kao i u kafani, nije tvoja kafana al te tretiraju ko da si u kuci.

Dok su pouke kao skupstina grada, shatro vlasnistvo svih gradjana, ali smes da udjes od 9 - 12  u tri prostorije i moras da budes obucen po odredjenom dresscode.

Svidja mi se poredjenje.

Ivan

« Reply #16 on: August 17, 09:19:17 PM 2018, »
Dupla 160-ica. :)

Bro, svaka cast! To je tezina dva relativno krupna coveka!

Vegeta

« Reply #17 on: August 17, 09:23:42 PM 2018, »
Sutra opet radim čučanj. Još nisam odlučio da li ću 5x5 sa 150kg ili da probam 180kg.
Strength is the only thing that matters in this world.
Everything else is just a delusion for the weak.

Vegeta

« Reply #18 on: August 18, 01:55:58 PM 2018, »
Danas imam specijalan trening, kakav obavim jednom u 5 nedelja. Očekujem mnogo, a za manje od 50m ću biti u punoj snazi.

Vegeta

« Reply #19 on: August 18, 04:49:48 PM 2018, »
Bio dobar trening danas, digao 180kg iz čučnja.

Posle toga i još 150-ica, ostalo mi je energije za jedan spor, izotonični sa 100kg, za ojačavanje tetiva.

mojstrana

« Reply #20 on: August 19, 09:18:49 PM 2018, »
Sad im je Dijana rekla javno da smo digli novi forum. E, vala neka je.
Uskoro nam i Ninaana dolazi.
nema ona pametnija posla da dolazi ovde

Mladen M

« Reply #21 on: August 19, 09:37:40 PM 2018, »
Vec je tu.

mojstrana

« Reply #22 on: August 19, 09:41:13 PM 2018, »
Vec je tu.
Neka.
Videćete vec
Ryilah

Florenntina

« Reply #23 on: August 20, 04:14:49 AM 2018, »
@ Vegeta

Ima li neka sprava, da ne zauzima puno prostora, koju bi preporucio za zatezanje (narocito stomaka)? Planiram od septembra opet da krenem na zumbu, tu sam se skroz pronasla, ali bih volela i da imam nesto u kuci gde bih mogla kratko provezbati bar jednom tokom dana. Razmisljam o nekom stepper-u ali onome sto ima i kao neke drske za istovremeno vezbanje za ruke.
Sta ti mislis, imas li neki predlog a da nisu trbusnjaci ili ona kamikaza vezba kada kao da radis sklekove pa ostanes u tom polozaju-ne znam kako se zove, ali pokazala nam instruktorka zumbe i  crkle smo. Radi se u 2-3 serije po 1 min 😝

Vegeta

« Reply #24 on: August 20, 06:33:24 AM 2018, »
Ima ih nekoliko. Jedna od njij, za donji stomak uglavnom dolazi u paketu sa razbojem i prečkom za zgibove u parku, samo što se koriste one vertikalne ručke na razboju, a noge se podižu gore.
Ovako

http://watchfit.com/exercise/lower-abs/

Za gornji je rimska stolica. Imam jednu fotku sa tog treninga, samo što sam još stavio dodatnih 25kg na grudi.

Ona vežba sa statičkom izdržljivošću u spuštenom skleku se zove plank, još je nisam probao, ali ću da vidim kako deluje. Moji trbušnjaci uglavnom ojačavaju kaonsporedni efekat prednjeg čučnja, kad radim kvadricepse.

Florenntina

« Reply #25 on: August 20, 12:41:12 PM 2018, »
Uh, preznojih se samo gledajuci 😂
Ipak cu da se vratim stepper-u, a tebi hvala na savetu. Sad ce mi bar biti lakse ako mi stomak i nije zategnut, kada znam da su ove sprave alternativa 😂👍

Mladen M

« Reply #26 on: August 20, 01:31:51 PM 2018, »
Uh, preznojih se samo gledajuci 😂
Ipak cu da se vratim stepper-u, a tebi hvala na savetu. Sad ce mi bar biti lakse ako mi stomak i nije zategnut, kada znam da su ove sprave alternativa 😂👍

POkusaj sa spravom za trcanje? Ona traka?

Florenntina

« Reply #27 on: August 20, 02:27:42 PM 2018, »
Razmisljala sam ali ona je bas glomazna i zauzima puno prostora. A i ja iskreno nisam nikada bila fan trcanja iako je to ovde bas popularno, cak i vise od biciklizma. Ljudi cesto otrce do posla, tamo se istusiraju i u nove radne pobede.
Ja im se divim, ali sam sama totalno drugaciji,  mediteranski tip... prvo kafica, da malo procakulamo pa onda polako sve ostalo.

Mladen M

« Reply #28 on: August 20, 03:19:13 PM 2018, »
Razmisljala sam ali ona je bas glomazna i zauzima puno prostora. A i ja iskreno nisam nikada bila fan trcanja iako je to ovde bas popularno, cak i vise od biciklizma. Ljudi cesto otrce do posla, tamo se istusiraju i u nove radne pobede.
Ja im se divim, ali sam sama totalno drugaciji,  mediteranski tip... prvo kafica, da malo procakulamo pa onda polako sve ostalo.

Ni ja ne volim da trcim. Elem, ako mogu da savetujem, bitno je vezbati, nije bitno sta. Plivanje, trcanje ili dizanje tegova.

Florenntina

« Reply #29 on: August 20, 05:48:47 PM 2018, »
Slazem se skroz... ili mozda zumba- moj favorit 👍