Udesena tema.

Author Topic: Vegetina gravitaciona komora  (Read 3439 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Mladen M

Re: Vegetina gravitaciona komora
« Reply #30 on: August 20, 05:58:53 PM 2018, »
Neka.
Videćete vec
Ryilah

Nis ti rylah, on nije toliko jadan da u trenutku kada ima decu dolazi na druge forume i pise sa ovim nivoom jadnosti.

Vegeta

« Reply #31 on: August 23, 07:57:59 PM 2018, »
Još malo, pa na trening. Reaktor deluje, pritisak raste...

Strength is the only thing that matters in this world.
Everything else is just a delusion for the weak.

Vegeta

« Reply #32 on: August 23, 10:04:11 PM 2018, »
Još jedan mali rekord oboren. Sada guram 7 x 150kg. To više nije snaga nego izdržljivost.

Vegeta

« Reply #33 on: August 27, 12:42:42 PM 2018, »
Ponovo banovan sa Pouka, ovoga puta na 5 dana, zbog ovog posta. Opet opskurni administratorski profil i ja mislim da je ovoga puta bio RYLAH.

https://pouke.org/forum/index.php?/topic/53628-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B5-%D1%81%D1%80%D0%BF%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BC%D0%BE/&page=2&tab=comments#comment-1800304

Uvredio se zato što ima istu frizuru kao i skrndelj čiju sam frizuru ismevao.  ;D

Vegeta

« Reply #34 on: August 27, 01:47:01 PM 2018, »
Ponovo banovan sa Pouka, ovoga puta na 5 dana, zbog ovog posta. Opet opskurni administratorski profil i ja mislim da je ovoga puta bio RYLAH.

Moja greška, nije RYLAH, nego pop Ivan. "ISMEJAVA".

Mladen M

« Reply #35 on: August 27, 09:42:39 PM 2018, »
Moja greška, nije RYLAH, nego pop Ivan. "ISMEJAVA".

Naljutio se na tebe jer si napravio novi forum. A da je malo poveo racuna o ovim divljacima ne bi pouke licile na Ana.Rs danas.

Vegeta

« Reply #36 on: August 28, 10:13:22 AM 2018, »
Ne diraj mi Ana.rs. Fin je to forum, kad se zaobiđu budale.
Baš sam zahvalan ekipici sa teme o koncentraciji i učenju. Znaju malo da dignu moral uoči ispita.
https://www.ana.rs/forum/index.php?topic=180260.23670;topicseen

Ne znam sa čim bih trenutne Pouke uporedio.

Mladen M

« Reply #37 on: August 28, 05:08:59 PM 2018, »

glavne diskusije na poukama:
- Niski muskarci
- Musko zenski odnosi

Vegeta

« Reply #38 on: August 29, 09:56:46 PM 2018, »
Danas mi je pukao film, obrisao sam Facebook, posle 11 godina korišćenja, odbacio neke ljude iz svog života kao balast, a onda nastavio sa čistkom i pobrisao još brdo drugih korisničkih naloga.
Ostao mi je još samo ovaj i profil na ana.rs. Neke sajtove sam blokirao u /etc/hosts, a na poslu skoro sve koje mi odvlače pažnju.
Počeo sam malo da kriziram, ali kad to prođe, biću mnogo efikasniji nego inače.

Mladen M

« Reply #39 on: August 30, 04:23:13 PM 2018, »
Danas mi je pukao film, obrisao sam Facebook, posle 11 godina korišćenja, odbacio neke ljude iz svog života kao balast, a onda nastavio sa čistkom i pobrisao još brdo drugih korisničkih naloga.
Ostao mi je još samo ovaj i profil na ana.rs. Neke sajtove sam blokirao u /etc/hosts, a na poslu skoro sve koje mi odvlače pažnju.
Počeo sam malo da kriziram, ali kad to prođe, biću mnogo efikasniji nego inače.

Oces sigurno, i bolje ces se osecati.
Koliko god dobra da donose socijalne mreze, tipa upoznao sam tebe, darka, zvonka, florentinu i mnoge druge jakooo cool ljude, previse i vremena kradu. Ne mozemo da se druzimo sa bas svim cool ljudima na ovom svetu, a po cenu poznavanja veceg broja cool ljudi donazimo u neizbezan kontakt sa ovim nepozeljnim.

Ja sam se relativno preporodio kako sam pobrisao sve soijalne mreze.

Vegeta

« Reply #40 on: September 05, 09:49:56 AM 2018, »
Zagrevanje pred ispit, u čitaonici ETF-a.

Dijana

• Hero Member
  • Total likes: 321
  • Evo cveta dovoljno smelog da miriše
    • View Profile
    • Logosna Zrnca
« Reply #41 on: September 05, 10:32:22 AM 2018, »

ovaj forum ne fura pricu da je vlasnistvo njegovih clanova, ali ce clanovi biti tretirani kao da je njihovo vlasnistvo.
Isto kao i u kafani, nije tvoja kafana al te tretiraju ko da si u kuci.

1. Nikad to nemojte da smetnete s uma, narocito da ne forsirate svoju ideolosku pricu i da ne kaznjavate za misljenja.

2. Ko nema, uzece mu se i ono sto ima. Losa politika odbija kvalitetne clanove. Nedostatak kvalitetnih clanova - nedostatak kvalitetnih rasprava. JOs manje clanova, i jos manje energije za bilo sta kvalitetno. Sve ukrug.

3. Clan je svetinja, osim ludaka nema potrebe za kaznjavanjem i udaljavanjem. Svi problemi u interakciji i diskusijama mogu da se rijese s manje upotrebe sile i vise upotrebe mozga.
« Last Edit: September 05, 10:34:00 AM 2018, by Virta »
Acquila non capit muscas

Vegeta

« Reply #42 on: September 06, 11:34:35 PM 2018, »
Bez brige. Čak smo i onog nesrećnog "mojstrana" istrpeli bez banovanja. Ja sam hteo da okinem ban, zbog očiglednom bezobrazluka, ali je Mladen koji inače važi za paljevinu predložio da ga pustimo da trabunja.
Zašto bismo nekoga banovali zbog ideologije, osim možda ako nije neki komunjara koji slavi Holodomor ili pacijent koji se oduševljava sa Polom Potom.

Mladen M

« Reply #43 on: September 06, 11:47:24 PM 2018, »

1. Nikad to nemojte da smetnete s uma, narocito da ne forsirate svoju ideolosku pricu i da ne kaznjavate za misljenja.

2. Ko nema, uzece mu se i ono sto ima. Losa politika odbija kvalitetne clanove. Nedostatak kvalitetnih clanova - nedostatak kvalitetnih rasprava. JOs manje clanova, i jos manje energije za bilo sta kvalitetno. Sve ukrug.

3. Clan je svetinja, osim ludaka nema potrebe za kaznjavanjem i udaljavanjem. Svi problemi u interakciji i diskusijama mogu da se rijese s manje upotrebe sile i vise upotrebe mozga.

Razgovarali smo o svemu tome, tako ce i biti, ne verujem da ce mnogo da odlutamo od toga. Nema razloga nikog banovati, osim bas prave spamere koji kace reklame za druga mesta.

To su uglavnom bot-akaunti.

Vegeta

« Reply #44 on: September 08, 11:55:59 AM 2018, »
Izotonični sa 130kg. Nije baš da mogu da ga zadržavam kao stotku, ali svakako pojačava tetive i snagu u kritičnom delu.