Udesena tema.

Author Topic: SJW-ovi i avangarda levice  (Read 5478 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Mladen M

Re: SJW-ovi i avangarda levice
« Reply #210 on: April 06, 11:10:47 PM 2019, »

Mladen M

« Reply #211 on: April 07, 05:40:15 PM 2019, »

Vegeta

Strength is the only thing that matters in this world.
Everything else is just a delusion for the weak.

Mladen M

« Reply #213 on: April 07, 08:35:02 PM 2019, »
Koji debili...

https://pouke.org/forum/index.php?/topic/47418-i-posle-sirije-venecuela/&do=findComment&comment=1866757

Ja mislim da je trol. A i nije bitno. Valja se pomiriti sa time da u Srbiji ima takvih  genijalaca...
Jes da ih razumem da ne vole americku vlast i ameriku, al da misle da komunizam propada jer ga amerika ne voli.. lolcina.

Vegeta

« Reply #214 on: April 07, 09:17:00 PM 2019, »
On možda, ali Obi-Wan to serenda već mesecima unazad.
Kao, serem ti se na kapitalizam, bolje je njima što stradaju pod komunjarama nego da izgube dušu i da budu kao zli Amerikanci.
Pa pas da ti se posra na takvu dušu i to ne da izruči običnu kaku, nego dijareju, na dušu koju sačuvaš tako što te jaše crvena banda. Ovo glorifikovanje patnje koju su sami izglasali i pljuvanje po nečijem uspehu i standardu je već dostiglo granice patologije.

Gotovo da mogu da ga zamislim kako sere onom napaćenom narodu da je blažen što pati, da se odupre zlim Amerikancima i brani Madura.
Strength is the only thing that matters in this world.
Everything else is just a delusion for the weak.

Auror

« Reply #215 on: April 07, 10:06:16 PM 2019, »
Najveća pretnja čovečanstvu i civilizaciji su oni koji fundamentalno imaju nešto protiv ZC (i vrednosti na kojima počiva), a poseduju neki uticaj na ovom svetu.
« Last Edit: April 08, 10:24:34 AM 2019, by Auror »

Mladen M

« Reply #216 on: April 07, 10:51:18 PM 2019, »
On možda, ali Obi-Wan to serenda već mesecima unazad.
Kao, serem ti se na kapitalizam, bolje je njima što stradaju pod komunjarama nego da izgube dušu i da budu kao zli Amerikanci.
Pa pas da ti se posra na takvu dušu i to ne da izruči običnu kaku, nego dijareju, na dušu koju sačuvaš tako što te jaše crvena banda. Ovo glorifikovanje patnje koju su sami izglasali i pljuvanje po nečijem uspehu i standardu je već dostiglo granice patologije.

Gotovo da mogu da ga zamislim kako sere onom napaćenom narodu da je blažen što pati, da se odupre zlim Amerikancima i brani Madura.

Obi je covek koji patoloski mrzi ameriku i sve americko. Nema smisla puno pricati o njegovom stavu prema americi jer je zasnovan na cistim emocijama. On bi toliko voleo da sve to bude istina sto on pise a mislim da bi najvise voleo da amerika izvrsi invaziju na venecuelu da bi potvrdio i opravdao svoje emocije.

Besmisleno gubiti vreme.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
  • Total likes: 1836
  • Judgment Day is inevitable.
    • View Profile
« Reply #217 on: April 08, 03:45:20 PM 2019, »
Razlika je samo sto Venecuelanci nisu bas toliko zamlaceni kao Srbi. Sreo sam par ljudi iz Venecuele, mrze komunizam gore nego sifilis. Oni tacno znaju zasto se pate.

Auror

« Reply #218 on: April 08, 03:55:33 PM 2019, »
Razlika je samo sto Venecuelanci nisu bas toliko zamlaceni kao Srbi. Sreo sam par ljudi iz Venecuele, mrze komunizam gore nego sifilis. Oni tacno znaju zasto se pate.

Pitanje je koliko su Venecuelanci u SAD dobar uzorak. Ti su ljudi verovatno vrlo slični nama na Elefteriji, a znaš i sam koliko se mi slažemo sa svojim sunarodnicima...

99% sam siguran je većinsko mišljenje u Venecueli - Slobizam: "za loše stanje u zemlji je krivo ono što rade imperijalistički i kapitalistički zlotvori, koji hoće da nas unište".

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #219 on: April 08, 04:21:04 PM 2019, »
Ne znam, nisam nikad bio i ne nameravam skoro... :)

Ali mi se cini da su juznoamerikanci generalno svesniji realnosti od nasih.

Auror

« Reply #220 on: April 08, 04:27:58 PM 2019, »

To je zato što imaju Ameriku u nazivu :)
« Last Edit: April 08, 04:29:52 PM 2019, by Auror »

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #221 on: April 11, 07:39:55 PM 2019, »
'The Five' reacts to Sanders admitting he's a millionaire

Mladen M

« Reply #222 on: April 16, 10:16:33 PM 2019, »
Ne znam, nisam nikad bio i ne nameravam skoro... :)

Malo je tu mozda sto su imali gomilu primera neuspelih socijalistickih sistema, koji su ih naucili pameti.

Mi smo imali jedan toliko pumpan spolja da ljudi i dalje misle da je sistem bio dobar i uspesan ali su ga srusili strani placenici i domaci izdajnici.

I tesko je to argumentovati, jer je za vecinu obicnih ljudi, u datom momentu Tito sa svojom ekipom komunjara radio dobre stvari, sto se njih tice sve je to doslo od Tita, i bez Tita ne bi postojalo. Fabrike, industrijalizacija, skole.

Kako ih ubediti da bi bez tita sve to doslo, mozda (vrlo verovatno) i bolje?

Ne mogu ni sebe da ubedim u neke racionalne stvari ponekad.... kako cu tek druge.

John Connor

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #223 on: April 17, 07:46:50 PM 2019, »
LGBT Activist Burns Down Her Own Home in Hate Hoax | ‘Citizen of the Year’

Mladen M

« Reply #224 on: April 19, 05:19:39 PM 2019, »
LGBT Activist Burns Down Her Own Home in Hate Hoax | ‘Citizen of the Year’

kao sto je onaj magazin proglasio devojku koja je lazno optuzila bivseg decka za silovanje za - feministkinju godine ili tako nesto.

Nema kraja..